Stěny
stropy2

Posi-Joist™ Stropy a podlahy

Nosníky Posi-Joist™ jsou díky spojení lehkosti dřeva a pevnosti oceli schopny překlenout mnohem větší rozpětí, než ostatní nosníky na bázi dřeva.

Posi-Stud™ Stěny

Dnešní stavební technologie musí být energeticky úsporné, konstrukčně vynikající a přitom cenově dostupné. Posi-Stud splňuje všechny tyto požadavky.
strechy2

X-Rafter™ Střechy

Systém X-Rafter™ byl vyvinut, aby splňoval tvrdé požadavky na udržitelnou výstavbu. Izolované jádro minimalizuje jakékoli tepelné mosty.
 

Posi-Stud™ Stěny

steny thumbSe zvyšující se cenou energií se také zvyšuje pozornost věnovaná udržitelné výstavbě. Dnešní stavební technologie musí být energeticky úsporné, konstrukčně vynikající a přitom cenově dostupné. Posi-Stud splňuje všechny tyto požadavky.

Posi-Stud nabízí projektantům velkou škálu flexibility. Šířka stěn může být upravována pomocí volby profilů řeziva v kombinaci s různými velikostmi Posi diagonál. šířky stěn se tak mohou pohybovat od 208 mm až po 524 mm.

Unikátní systém překřížených diagonál eliminuje jeden z mála nedostatků standardních dřevostaveb. Tím je především tuhost vlastní konstrukce. To se projeví například u stěn atria otevřeného přes dvě podlaží. Posi-Stud sloupky zajišťují dostatečnou tuhost a díky izolovanému jádru minimalizují jakékoli tepelné mosty vlastním sloupkem.

Další výhodou je variabilita přenosu sil. Zatížení od střechy a stropu mohou být přeneseny buďto jedním nebo oběma pasy sloupku. To projektantům přináší cenné možnosti.

Tyto vlastnosti Posi-Stud ho přímo předurčují pro využití v konstrukcích pasivních a nízkoenergetických domů.

Posi-Stud

Kontaktní formulář

Máte dotaz, napište nám.
Vazníky a krovy od KarStaK s.r.o.
Dlouholetý výrobce vazníků se styčníkovou deskou

Přejít na
Hlavní stránka

 

 

Kde nás najdete?

Rychlý Kontakt

myadressKontaktní adresa:
Černý Vrch 421
Dolní Rychnov 356 04

myphone+420 737 288 551
myphone+420 737 288 550

myemailkrestan@vaznik.cz